Anasayfa / Yiyecek-İçecek / Pepsi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
pepsi müşteri hizmetleri telefon numarası

Pepsi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pepsi müşteri hizmetlerine en kısa yoldan ulaşmak ve en iyi şekilde hizmet alabilmek için bu firma ile ilgili bilgilere göz atın ve kullanıcıların yorumlarını inceleyin.

Kurum Adı: Pepsi

Telefon:0850 222 0 737

(Tüketici İletişim Hattı)

Adres: Tekfen Tower Büyükdere Caddesi No:209 34394 4.Levent / İSTANBUL

İnternet Sitesi:https://www.pepsi.com.tr/

Pepsi, 1903 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde kurulmuş olan dünyadaki en büyük alkolsüz içecek üreticilerinden biridir. Ülkemizde birçok farklı içecek ve cips PepsiCo adı altında üretilmektedir. Pepsi, Lays, Yedigün, Ruffles, Chitos, Fruko ve Lipton bu markalardan bağzılarıdır. PepsiCo İçecek, Adana, İzmir ve Çorlu’da yer alan 3 fabrika ve 9 depoyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Pepsi Müşteri Hizmetleri Telefon Rehberi

Pepsi müşteri hizmetleri eski telefon numarası olan 0 800 2617000 numaralı hat artık kullanılmamaktadır. Bunun yerine PepsiCo 0850 222 0 737 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir. Aradığınız kişinin dahili numarasını bilmiyorsanız, operatöre bağlanmak için 0 ‘ı tuşlamanız yeterlidir.

Pepsi müşteri hizmetleriyle yaptığınız görüşmelerle ilgili yorum, şikayet ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımıyla belirtirseniz, diğer insanlarında bundan faydalanmasına olanak sağlamış olursunuz.

1 yorum var

  1. Merhabalar
    Pepsi den şikayetçiyim madem bir kampanya yaptiniz neden kampanyanın arkasında durmuyor sunuz kapak getir 1 litreni al dıye bir kampanya nız var markete gidiyoruz market şu cevabı veriyor pepsi benden almıyor bende sizden almıyorum diyor bu ne demek acaba bizde bundan sonra pepsi kullanmıyoruz sürekli kulaniciydim bugün itibariyle biti ve bütün eş ve dost larima tavsiye etmeyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.