Anasayfa / Sigortacılık / Garanti Emeklilik (BES) Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
garanti emeklilik bes müşteri hizmetleri tel

Garanti Emeklilik (BES) Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kurum Adı: Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Telefon: 444 0 336

(Garanti Emeklilik ve BES Danışma Hattı)

Adres: Mete Cad. No:30 34437 Taksim İstanbul

İnternet Sitesi:https://www.garantiemeklilik.com.tr/

Garanti Emeklilik, Doğuş Grubu ve Garanti Bankasının ortak iştirakiyle kurulmuş, emeklilik, otomatik bes, hayat ve işsizlik sigortası gibi sektörlerde hizmet veren bir şirkettir. Özellikle 1 Ocak 2017 tarihi itibarı ile çalışanların otomatik olarak BES’e dahil edilmesiyle emeklilik şirketlerinin adı daha fazla duyulmaya başlandı. Garanti Emeklilik otomatik katılım sayısı dikkate alındığında 1 milyonu aşkın müşterisine hizmet sunmaktadır.

Özellikle otomatik bes’ten çıkmak isteyen veya daha fazla bilgi almak isteyen kullanıcılılar garanti emeklilik ve bes telefon numarasını aramaktadır. Aşağıdaki menü yardımıyla işleminizi en kısa sürede halledebilirsiniz.

Garanti Emeklilik (BES) Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti Emeklilik müşteri hizmetlerine 444 0 336 numaralı çağrı merkezi telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Sesle yönlendirme ve self servis hizmetler sayesinde bireysel emeklilik, hayat ve işsizlik sigortası ürünleriniz hakkında dilediğiniz zaman müşteri temsilcisine bağlanmanıza gerek kalmadan bilgi alabilirsiniz.

Garanti Emeklilik müşteri temsilcisiyle görüşmek için hafta içi 09:00-20:00 hafta sonu ve resmi tatil günlerinde ise 10.00 – 17.00 saatleri arasında 444 0 336 Çağrı Merkezinden müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Garanti Emeklilik müşteri hizmetleriyle yaptığınız görüşmelerle ilgili yorum, şikayet ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımıyla belirtirseniz, diğer insanlarında bundan faydalanmasına olanak sağlamış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.