Anasayfa / Otomotiv / Ford Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (Ford Direkt)
ford müşteri hizmetleri

Ford Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası (Ford Direkt)

Ford Direkt müşteri hizmetleri telefon numarasını aradığınızda en iyi şekilde hizmet alabilmek için bu firma ile ilgili verilen bilgileri inceleyin ve aşağıda yer alan yorumları okuyun.

Kurum Adı: Ford

Telefon:444 36 73

(Ford Direkt Hattı)

Adres: Akpınar Mahallesi Hasan Basri Caddesi No: 2 34885 Sancaktepe/ İstanbul

İnternet Sitesi:http://www.ford.com.tr/

Ford Motor Company, 1903 yılında Henry Ford tarafından ABD’de kurulmuş olan otomobil üreticisidir. Ford 6 kıtaya ve 200 ülke pazarına araç üretip dağıtmaktadır. Fordun günümüzde dünya genelinde 200 bine yakın çalışanı bulunmaktadır.

Ford Otosan (Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.), Ford Motor Company ve Koç Holding’in eşit oranda hisse sahibi oldukları halka açık bir şirkettir. 2005 yılından bu yana, Türkiye’nin en fazla ihracat yapan ilk 3 şirketi arasında yer alan Ford Otosan, 6 yıldır üst üste elde ettiği otomotiv sektörü ihracat şampiyonluğunu, 2015 yılında, Türkiye ihracat şampiyonluğuna yükseltmiştir. 2016 yılında da, 83 ülkeye yaptığı araç ve parça ihracatı ile liderliğini devam ettirmiştir. Kocaeli’deki Gölcük ve Yeniköy Fabrikaları, Eskişehir’deki İnönü Fabrikası, İstanbul’daki Sancaktepe Ar-Ge Merkezi ve Yedek Parça Deposu ile 3 ana merkezde faaliyet gösteren Ford Otosan, 10.000’i aşkın kişiye istihdam sağlamaktadır. Ford Otosan, Borsa İstanbul’ daki en değerli ilk 30 şirket arasında yer almaktadır.

Ford Müşteri Hizmetleri Telefon Rehberi

Ford müşteri hizmetlerini 444 Ford (444 36 73) numaralı telefondan arayarak 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Ford Direkt servisi ile alabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir.

  • Yetkili satış ve servis noktalarıyla ilgili bilgilere ulaşabilir,
  • Mevcut kampanyalar hakkında bilgi alabilir,
  • Aracınızla ilgili yaşadığınız problemleri sorabilir,
  • Aracınıza servis randevusu alabilir,
  • Servise bıraktığınız aracınızın durumunu sorgulayabilirsiniz.
Ford müşteri hizmetleriyle yaptığınız görüşmelerle ilgili yorum, şikayet ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımıyla belirtirseniz, diğer insanlarında bundan faydalanmasına olanak sağlamış olursunuz.

2 yorum var

  1. Mehmet BORAZAN

    Sayın Yetkili; 2009 Model Ford Fiesta (Titanium) araçlarınızın arka camları R43 fabrika çıkışlımıdır acaba…? şayet fabrika çıkışlıysa, nasıl,nereden anlayabilirim…?

  2. Fort araç aldım fabrikasyon hatalı çıktı ayıplı araç 13 gündür servis te yatıyor fort transit aldığım güne lanet olsun fort kapıya bastırılacak araç değil garanti si yok arkadaşlar 13 gündür arıyorum ne zaman çıkacak belli değil sıfır araç verin dedim yerine biz sizi ararız deyip sallıyor yani anlıycağınız fort çok boş firma 13 gündür ne arayan var ne soran fort almakla çok pişman oldum diğer firmalar 2 gün içinde teslim ediyor fort 30 günde çıkarsa dua edin ayıp li araç sattılar geri almıyorlar paranızı çöpe atmayın günlük 5 kere arıyorum size döneriz deyip sallıyor orası bakkal dükkanımı bakkal dükkanı olsa bile kardeş senin işin şu gün diye cevap verir karar sizin ona göre düşünün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.