Anasayfa / Elektronik / HTC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
htc müşteri hizmetleri telefon numarası

HTC Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kurum Adı:HTC

Telefon: 0 216 282 15 00

(HTC Türkiye Müşteri Hizmetleri)

Adres:Bilinmiyor

İnternet Sitesi: http://www.htc.com/tr/

HTC Corporation, 1997 yılında kurulmuş olan Tayvan merkezli akıllı telefon ve tablet üreticisidir. 2010 yılından sonra üretmiş olduğu android işletim sistemli ürünleri ile cep telefonu pazarında önemli bir yer elde etmiştir. Dünya çapında 15 bin çalışanı ve geniş yetkili servis desteği ile hizmet vermektedir.

HTC firmasının Türkiye’de yetkili servisleri KVK ve Teleservice‘ dir. Kvk ve Teleservice’nin adres ve telefon numaralarını sitemizden veya firmaların kendi sitelerinden bulabilirsiniz.

HTC şirketi akıllı telefon pazarında ki yüksek rekabete rağmen Türkiye ve dünya pazarında önemli bir yer edinmeyi başarmıştır. Bunun nedeni yenilikçi teknolojisi, zarif tasarım anlayışı, müşterilerinin isteklerini ön planda tutma arzusudur. HTC One serisi ürünler 2013 ve 2014 yılında dünya çapında en iyi akıllı telefon, yılın telefonu, en iyi android telefon gibi birçok ödül kazanmıştır.

HTC Müşteri Hizmetleri Telefon Rehberi

HTC müşteri hizmetlerini 0216 282 15 00 numaralı telefondan aradığınızda sadece hafta içi 09:00 ila 18:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Eğer HTC akıllı telefon ve tabletlerinizle ilgili bir probleminiz varsa KVK için 0850 222 1 585’i, Teleservice için 0 850 221 00 47 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

HTC müşteri hizmetleriyle yaptığınız görüşmelerle ilgili yorum, şikayet ve önerilerinizi aşağıdaki form yardımıyla belirtirseniz, diğer insanlarında bundan faydalanmasına olanak sağlamış olursunuz.

 

1 yorum var

  1. Merhaba

    Müşteri Hizmetlerine ulaşamıyorum, ivr da 3 seçenek var diyor akkılı telefonlar için 1 seçiyorum zorla anket dolturtuyor onu da yalıyorum, tak diye telefon kapanıyor bu nasıl müşteri hizmeti arkadaş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.